1. Pembajaan yang bertanggungjawab terhadap alam sekitar dan selamat menghasilkan keputusan yang positif
Penyembur menjalankan sistem perlindungan tumbuhan dari jauh supaya pengguna tidak mudah terjejas oleh ubat-ubatan, sekali gus mencegah keracunan dan strok haba. Tiada bahaya kepada alam sekitar, dan cecair racun perosak boleh menyembur pada ketinggian yang telah ditetapkan.
Aliran udara yang kuat yang dihasilkan oleh rotor dron serta-merta mencekik ubat cecair pada semua peringkat tanaman. Dengan aliran udara tersebut, racun serangga boleh meresap jauh ke dalam akar dan daun tanaman, sekali gus menghalang perosak daripada melarikan diri. Kaedah ini tidak berbahaya kepada alam sekitar.
2. Penjimatan air dan penyemburan seragam
Kecekapan tinggi, pesawat ini boleh menyembur 1-2 ekar seminit, dan boleh meliputi 300-600 ekar tanah setiap hari (dikira dalam tempoh 6-8 jam), bersamaan dengan produktiviti 30-100 pekerja dan membebaskan tenaga buruh. Dengan kesan semburan yang sempurna, dron ini boleh menyembur bahan kimia berhampiran tanaman sejauh 1.5-3 meter. Aliran udara mempunyai penembusan naik turun yang tinggi, mengurangkan hanyutan dan titisan kabus halus dan homogen, meningkatkan penggunaan lebih 30%.
3. Penyelenggaraan mudah dan penggantian ubat mudah
Dron semburan mudah dipelajari dan dikendalikan. Dron ini boleh berlepas dan mendarat secara menegak di atas tanah rata yang kecil di lapangan, dan operasinya fleksibel dan mudah.
| Model | AL4-22 |
| Tangki Racun Perosak | 22L |
| Struktur | Payung boleh dilipat |
| Berat bersih | 19.5 kg |
| Berat berlepas | 55 kg |
| Kapasiti bateri | 14s 22000 mAh*1pc |
| Kelajuan semburan | 0-10 m/s |
| Lebar semburan | 7-9 meter |
| No. Muncung | 8 keping |
| Aliran semburan | 3.5-4 L/min |
| Kecekapan semburan | 9-12 hektar/j |
| Rintangan angin | 10m/s |
| Saiz Sebaran Dron | 2025*1970*690 mm |
| Saiz Drone yang dilipat | 860*730*690 mm |
Syarikat dron penyembur Aolan Menyediakan Perkhidmatan OEM/ODM. Kami merupakan pemborong dron penyembur pertanian, mencari pengedar dan ejen di seluruh dunia.

Mod manual:
Beroperasi secara manual dengan alat kawalan jauh Alat kawalan jauh bersepadu. Menyokong sambungan bluetooth dan USB Stesen darat, penghantaran imej.
Mod automatik:
Penerbangan autonomi dengan Aplikasi
Menyokong pelbagai bahasa: Inggeris, Sepanyol, Rusia, Portugis dll.
Perancangan Laluan Penerbangan
Sokong kerja penyemburan pada waktu siang dan malam.
FPV dipasang dengan kamera HD dan lampu malam LED.
- Penglihatan selebar 120 darjah, memastikan penerbangan lebih selamat.
- Penglihatan malam yang terang berganda, mewujudkan lebih banyak kemungkinan untuk penyemburan waktu malam.
Tajuk diletakkan di sini.
Mesin Peniup Botol PET Separa Automatik Mesin Pembuat Botol Mesin Pengacuan Botol Mesin Pembuat Botol PET sesuai untuk menghasilkan bekas dan botol plastik PET dalam semua bentuk.
Tajuk diletakkan di sini.
Mesin Peniup Botol PET Separa Automatik Mesin Pembuat Botol Mesin Pengacuan Botol Mesin Pembuat Botol PET sesuai untuk menghasilkan bekas dan botol plastik PET dalam semua bentuk.
Dron penyembur dengan radar pengesan rupa bumi boleh mengesan persekitaran rupa bumi masa nyata dan melaraskan ketinggian penerbangan secara automatik. Pastikan ia dapat bertahan dalam pelbagai rupa bumi.
Sistem radar penghindaran halangan mengesan halangan dan persekitaran dalam semua persekitaran, tanpa mengira habuk dan gangguan cahaya. Penghindaran halangan automatik dan melaraskan fungsi penerbangan untuk memastikan keselamatan penerbangan semasa penyemburan.