(1) Motor merujuk kepada peranti yang memindahkan tenaga elektrik kepada tenaga mekanikal dan terdiri daripada stator, rotor, teras besi, keluli magnet dan komponen lain. Terutamanya, motor UAV ialah motor tanpa berus yang menghasilkan tujahan ke bawah melalui putaran kipas.
(2) ESC merujuk kepada gabenor elektronik, yang tugas utamanya adalah untuk menterjemahkan isyarat kawalan dari papan kawalan penerbangan kepada magnitud arus motor untuk mengawal kelajuannya.
(3) Kipas ialah alat yang memindahkan tenaga putaran motor kepada tujahan atau daya angkat.
(4) Bateri dron selalunya merupakan bateri polimer litium berkadar tinggi, yang dibezakan oleh ketumpatan tenaga yang tinggi, ringan, dan nilai rintangan arus yang tinggi.
| Model | AL4-22 |
| Tangki Racun Perosak | 22L |
| Struktur | Payung boleh dilipat |
| Berat bersih | 19.5 kg |
| Berat berlepas | 55 kg |
| Kapasiti bateri | 14S 22000 mAh*1pc |
| Kelajuan semburan | 0-10 m/s |
| Lebar semburan | 7-9 meter |
| No. Muncung | 8 keping |
| Aliran semburan | 3.5-4 L/min |
| Kecekapan semburan | 9-12 hektar/jam |
| Rintangan angin | 10m/s |
| Saiz Sebaran Dron | 2025*1970*690 mm |
| Saiz Drone yang dilipat | 860*730*690 mm |
Syarikat dron penyembur Aolan Menyediakan Perkhidmatan OEM/ODM. Kami merupakan pemborong dron penyembur pertanian, mencari pengedar dan ejen di seluruh dunia.

Mod manual:
Beroperasi secara manual dengan alat kawalan jauh Alat kawalan jauh bersepadu. Menyokong sambungan bluetooth dan USB Stesen darat, penghantaran imej.
Mod automatik:
Penerbangan autonomi dengan Aplikasi
Menyokong pelbagai bahasa: Inggeris, Sepanyol, Rusia, Portugis dll.
Perancangan Laluan Penerbangan
Sokong kerja penyemburan pada waktu siang dan malam.
FPV dipasang dengan kamera HD dan lampu malam LED.
- Penglihatan selebar 120 darjah, memastikan penerbangan lebih selamat.
- Penglihatan malam yang terang berganda, mewujudkan lebih banyak kemungkinan untuk penyemburan waktu malam.
Tajuk diletakkan di sini.
Mesin Peniup Botol PET Separa Automatik Mesin Pembuat Botol Mesin Pengacuan Botol Mesin Pembuat Botol PET sesuai untuk menghasilkan bekas dan botol plastik PET dalam semua bentuk.
Tajuk diletakkan di sini.
Mesin Peniup Botol PET Separa Automatik Mesin Pembuat Botol Mesin Pengacuan Botol Mesin Pembuat Botol PET sesuai untuk menghasilkan bekas dan botol plastik PET dalam semua bentuk.
Dron penyembur dengan radar pengesan rupa bumi boleh mengesan persekitaran rupa bumi masa nyata dan melaraskan ketinggian penerbangan secara automatik. Pastikan ia dapat bertahan dalam pelbagai rupa bumi.
Sistem radar penghindaran halangan mengesan halangan dan persekitaran dalam semua persekitaran, tanpa mengira habuk dan gangguan cahaya. Penghindaran halangan automatik dan melaraskan fungsi penerbangan untuk memastikan keselamatan penerbangan semasa penyemburan.