| Barang | AL4-30 |
| Kapasiti | 30L/30kg |
| Berat bersih | 25.5kg |
| Berat berlepas | 70kg |
| Muncung | 2 muncung emparan |
| Lebar semburan | 8-10m |
| Kecekapan semburan | 12-15 hektar/jam |
| Aliran semburan | 3.5-4 L/min |
| Masa terbang | 10 minit |
| Kelajuan semburan | 0-10 m/s |
| Bateri | Bateri pintar 14S 28000 mAh |
| Pengecas | Pengecas pintar 3000W 60A |
| Rintangan angin | 10 m/s |
| Ketinggian terbang | 0-60 meter |
| Jejari terbang | 0-1500 m |
| Saiz penyebaran | 2460*2530*655mm (±10mm) |
| Saiz dilipat | 960*640*655mm (±10mm) |
Untuk maklumat lanjut, sila tinggalkan mesej atau hubungi kami dengan menekan butang whatsapp di sebelah kanan.
Kami akan membalas anda secepat mungkin. Terima kasih!