| Barang | AL4-20 |
| Kapasiti | 20L/20kg |
| Berat bersih | 24kg |
| Berat berlepas | 55kg |
| Muncung: | 2 muncung emparan |
| Lebar semburan | 7-9m |
| Kecekapan semburan | 9-12 hektar/jam |
| Aliran semburan | 3.5-4 L/min |
| Masa terbang | 10 minit |
| Kelajuan semburan | 0-10 m/s |
| Bateri | Bateri pintar 14S 22000 mAh |
| Pengecas | Pengecas pintar 3000W 60A |
| Rintangan angin | 10 m/s |
| Ketinggian terbang | 0-60 meter |
| Jejari terbang | 0-1500 m |
| Saiz penyebaran | 2400*2460*630mm (±10mm) |
| Saiz dilipat | 955*640*630mm (±10mm) |
Untuk maklumat lanjut, sila tinggalkan mesej atau hubungi kami dengan menekan butang whatsapp di sebelah kanan.
Kami akan membalas anda secepat mungkin. Terima kasih!