1. Fleksibel dan mudah.
Dron penyembur menawarkan keupayaan penerbangan ultra-rendah yang berkuasa, teknologi penyemburan dalam penerbangan yang fleksibel dan mudah, serta faktor keselamatan yang tinggi. Teknologi penyemburan ini menggunakan penyemburan altitud ultra-rendah, yang mengurangkan hanyutan titisan kabus di kawasan yang tidak disembur. Disebabkan peningkatan ketara dalam penyemburan racun perosak, penyemburan racun perosak melalui dron telah menjadi bidang teknologi yang paling pesat berkembang dalam beberapa tahun kebelakangan ini.
2. Jimat dan selamat.
Penggunaan dron penyembur membolehkan pekerja penyembur menggunakan racun perosak dari jauh, jauh dari persekitaran penyemburan, sekali gus mengelakkan risiko keracunan dan strok haba. Di samping itu, dron ini menggunakan persediaan khusus yang merupakan sebahagian daripada teknologi aplikasi isipadu ultra rendah, hanya 300-500ml (termasuk air) setiap mu, yang boleh meningkatkan kadar penggunaan racun perosak sebanyak lebih 30%, menjimatkan air dan ubat-ubatan, dan selamat untuk alam sekitar.
3. Cekap dan kohesif.
Dron penyembur mempunyai kecekapan penyemburan yang tinggi. Kawasan penyemburan adalah antara 1 dan 2 ekar setiap minit, dan kawasan penyemburan adalah antara 200 dan 300 ekar sehari, yang serupa dengan hasil kerja 20 hingga 80 ekor individu. Di samping itu, ketinggian baris untuk penyemburan boleh berkisar antara 0.5-2 meter. Aliran udara besar yang dihasilkan oleh sayap lingkaran ke bawah memacu ubat cecair terus ke bahagian hadapan dan belakang daun tanaman dan pangkal batang, menghasilkan penembusan ke atas dan ke bawah yang kuat, sedikit hanyutan, dan titisan kabus halus. Sembur secara seragam.
| Model | AL6-30 |
| Tangki Racun Perosak | 30L |
| Struktur | Payung boleh dilipat |
| Berat bersih | 24.5 kg |
| Berat berlepas | 70 kg |
| Kapasiti bateri | 14s 28000 mAh |
| Kelajuan semburan | 0-10 m/s |
| Lebar semburan | 8-10 meter |
| No. Muncung | 8 keping |
| Aliran semburan | 3.5-4 L/min |
| Kecekapan semburan | 12-15 hektar/jam |
| Rintangan angin | 10m/s |
| Saiz Sebaran Dron | 2865*2645*750 mm |
| Saiz Drone yang dilipat | 1435*940*750 mm |
Syarikat dron penyembur Aolan Menyediakan Perkhidmatan OEM/ODM. Kami merupakan pemborong dron penyembur pertanian, mencari pengedar dan ejen di seluruh dunia.

Mod manual:
Beroperasi secara manual dengan alat kawalan jauh Alat kawalan jauh bersepadu. Menyokong sambungan bluetooth dan USB Stesen darat, penghantaran imej.
Mod automatik:
Penerbangan autonomi dengan Aplikasi
Menyokong pelbagai bahasa: Inggeris, Sepanyol, Rusia, Portugis dll.
Perancangan Laluan Penerbangan
Sokong kerja penyemburan pada waktu siang dan malam.
FPV dipasang dengan kamera HD dan lampu malam LED.
- Penglihatan selebar 120 darjah, memastikan penerbangan lebih selamat.
- Penglihatan malam yang terang berganda, mewujudkan lebih banyak kemungkinan untuk penyemburan waktu malam.
Tajuk diletakkan di sini.
Mesin Peniup Botol PET Separa Automatik Mesin Pembuat Botol Mesin Pengacuan Botol Mesin Pembuat Botol PET sesuai untuk menghasilkan bekas dan botol plastik PET dalam semua bentuk.
Tajuk diletakkan di sini.
Mesin Peniup Botol PET Separa Automatik Mesin Pembuat Botol Mesin Pengacuan Botol Mesin Pembuat Botol PET sesuai untuk menghasilkan bekas dan botol plastik PET dalam semua bentuk.
Dron penyembur dengan radar pengesan rupa bumi boleh mengesan persekitaran rupa bumi masa nyata dan melaraskan ketinggian penerbangan secara automatik. Pastikan ia dapat bertahan dalam pelbagai rupa bumi.
Sistem radar penghindaran halangan mengesan halangan dan persekitaran dalam semua persekitaran, tanpa mengira habuk dan gangguan cahaya. Penghindaran halangan automatik dan melaraskan fungsi penerbangan untuk memastikan keselamatan penerbangan semasa penyemburan.